Як написати оголошення про загублений телефон

Зайдіть на https://www.lafmap.com/ та напишіть оголошення про загублений телефон з максимальною інформацією, щоб збільшити шанси його знаходження. Ось кілька кроків для написання такого оголошення:

  1. Заголовок: Сформулюйте короткий, але зрозумілий заголовок, наприклад: "Загубив(ла) iPhone XS у районі центрального парку".

  2. Опис телефону: Надайте детальний опис телефону, включаючи бренд, модель та колір. Наприклад: "Загублений телефон - iPhone XS, сріблястого кольору".

  3. Якщо у Вас є фото загубленої речі, то обов’язково додайте ці фото при створенні оголошення, це допоможе швидше ідентифікувати річ як Вашу, коли хтось її знайде. Якщо у Вас немає фото Ви можете взяти схожу з Інтернету і додати в оголошення.
  4. Останнє місце використання: Вкажіть де востаннє ви користувалися телефоном або де ви втратили його. Наприклад: "Втратив(ла) у центральному парку біля входу зі сторони головного озера".
    Для зручності користування, LaFmap використовує карту на якій позначені всі загублені і знайдені речі. При створенні оголошення клікніть на карті місце, де ви могли загубити Вашу річ. Якщо Ви не знаєте точного місця, поставте мітку в приблизному місці, а в описі додайте деталі того як і де Ви загубили річ (в якому транспорті, якщо на прогулянці – опишіть маршрут).

  5. Контактна інформація: Вкажіть спосіб зв'язку, якщо хтось знайде телефон. Це може бути ваш номер телефону або адреса електронної пошти.

  6. Винагорода: Якщо ви готові винагородити того, хто знайде телефон, зазначте це у оголошенні. Наприклад: "Винагорода надається за повернення телефону".

  7. Поділіться створеним оголошенням у своїх соцмережах, можете попросити друзів його поширити, а також поділіться оголошенням на наших соціальних сторінках. Це допоможе залучити більше людей до пошуку Вашої загубленої речі.
  8. Пам’ятайте, що є шахраї, що видають себе за людей, які знайшли вашу річ і виманюють гроші за її повернення.

Оголошення може виглядати приблизно так:


Загублений iPhone XS у центральному парку

Загубила свій телефон iPhone XS, сріблястого кольору, у центральному парку біля входу зі сторони головного озера. Буду вдячна за будь-яку інформацію про його місцезнаходження. Будь ласка, зв'яжіться зі мною за номером або за адресою електронної пошти. Винагорода надається за повернення телефону. Дякую!


Схоже оголошення на Lafmap: https://www.lafmap.com/uk/posts/zagubleno-telefon-pixel-5-170 


Revision #7
Created 12 April 2024 12:24:30 by JuliaJB
Updated 19 July 2024 07:44:56 by Admin